ProwadzacyStrzelanie.eu

Kontakt

Kurs prezentowany przez Braterstwo, największe w Polsce stowarzyszenie strzelców i kolekcjonerów broni palnej.
Kontakt mailowy do twórcy: pawel@braterstwo.eu.

Jeśli kurs okaże się pomocny, rozważ przekazanie 1% PIT na naszą rzecz. Darowizny pomogą Ci obniżyć koszty strzelania. Warto pomagać!

Błędy, sugestie, propozycje

Jeśli widzisz literówkę, błąd lub kiepską treść, z czymś się nie zgadzasz lub chcesz dodać jakąś ciekawostkę, daj znać. Podeślij dodatkowe materiały, jeśli masz coś, co wzbogaciłoby kurs.

Braterstwo.eu

Jeśli chcesz zapisać się do Braterstwa, by wspierać popularyzację pozwoleń na broń, zajrzyj na stronę internetową. Jest tam pełno informacji na temat stowarzyszenia, naszych projektów i stale rosnącej społeczności.

W naszych szeregach jest coraz więcej strzelców, którym pomagamy z rzeczami podstawowymi (uzyskanie pozwolenia, utrzymanie go) i bardziej zaawansowanymi, jak udział w życiu społecznym i politycznym, uprawianie sportu w ramach zawodów strzeleckich, czy poznawanie innych strzelców w lokalnym otoczeniu.

Zapis do Braterstwa jest prosty, szybki i tani. Wszystko możesz zrobić przez internet. Po wpłaceniu symbolicznej składki (10 zł rocznie) w ciągu 2 dni będziesz pełnoprawnym członkiem i możesz od razu wnioskować o wydanie pozwolenia do celów kolekcjonerskich.

Dodatkowo, prowadzimy sekcję sportową, która jest objęta aktualną licencją klubową PZSS. Przygotowujemy od zera do zaliczenia egzaminu na patent w ciągu kilku tygodni, najtaniej w Polsce. Naszym celem jest przyspieszenie odbudowy kultury posiadania broni, więc dochód nie jest dla nas kluczowy. To działalność społeczna XXI wieku — programiści w służbie (wąsko pojmowanej) ludzkości!